Пальмова олія сприяє розвитку серцево-судинних захворювань

337

Заміна молочних та інших жирів більш дешевою пальмовою олією вигідна для виробників, але, на думку Всесвітньої організації охорони здоров’я, цей рослинний продукт шкідливо впливає на здоров’я споживачів.

У багатьох країнах використання пальмової олії в харчових продуктах заборонено. В Україні Рада, напевно, що вже нова, має розглянути аналогічний законопроект, який забороняє її використання.

Цікавість виробників молочної продукції до саме пальмової олії зрозуміла. Вона є прекрасним консервантом. І допомагає продуктам довше зберігати привабливий зовнішній вигляд, смак та запах. А от в тих, хто споживає продукти з її високим вмістом, можуть початися проблеми. Ця речовина погано перетравлюється організмом українців, які не звикли до подібних речей, та сприяє утворенню атеросклеротичних бляшок у судинах.

В результаті споживання продуктів з надмірним вмістом пальмової олії ми швидше старіємо, в людини утворюються тромби, які закупорюють судини. Внаслідок цього трапляються інфаркти та інсульти.

Хвороба Заходу, що швидко просувається Україною , а саме – надмірне та передчасне ожиріння, також, на думку фахівців, викликана вживанням пальмової олії. Молодь полюбляє та безтурботно куштує бюргери, чіпси, усілякі горішки та сухарики, під час виробництва та обробки яких використовується ця речовина, що містить насичені жири. У результаті навіть у молодому віці люди починають страждати ожирінням та серцево-судинними захворюваннями.

Людина може не пити та не палити. Але, якщо вона вживає багато продуктів із підвищеним вмістом пальмової  олії – вона також практично веде себе до лікарні та усіляких ускладнень.

Ця речовина є дуже сильним канцерогеном та сприяє новоутворенням в організмі.  Лікарі вважають рак та пухлини можливим наслідком надмірного використання у продуктах пальмової олії, тому що вона здатна змінювати ліпідний обмін та інші процеси всередині клітини людини та сприяти розвитку новоутворень. Тим більш, що виробники часто-густо ігнорують законодавчі норми її використання та намагаються з її допомогою якомога більше здешевити власну продукцію.

На що треба зважати і де ще використовується пальмова олія, окрім молочних продуктів? Це досить широкий перелік, до якого входять шоколад, печиво, торти, морозиво, піца крильця гриль, картопля фрі, гамбургери тощо. Тож радим уважно вивчати етикетки молочних та інших продуктів.

Джерело:  https://znaj.ua

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я