На Львівщині не планують істотне послаблення карантинних обмежень

172

У Львові поки що не будуть пом’якшувати карантин. У місті не досягли одного з критеріїв МОЗ, за яким можна послабити обмежувальні заходи. Про це проінформував головний медик Львова Володимир Зуб.

Він зазначив, що немає об’єктивних підстав для послаблення чи, навпаки, посилення карантину.

«Якщо говорити об’єктивно, то за тими критеріями, які вчора оголосив уряд, у нас, на жаль, мало підстав для істотних послаблень. Але і посилювати карантин не будемо», – сповістив пан Зуб.

Він підкреслив, що у місті спостерігається стабільна ситуація із COVID-19. Головний медик також зауважив, що зараз у Львові не можна послабити карантин, бо протягом тижня фіксується більше 12 позитивних ПЛР-тестів на 100 тисяч мешканців.

«Можна послаблювати (карантин – Ред.), якщо протягом тижня позитивних ПЛР-тестів не більш ніж 12 на 100 000 населення. Якщо брати за основу, що у Львові є 750 000, то повинно бути не більш як 90 позитивних результатів, а у нас поки більше 100», – повідомив він.

Слід зазначити, що Львів підпадає під два інші критерії МОЗ, які необхідні для пом’якшення карантинних обмежень – у місті не зайняти понад 50% ліжко-місць в медзакладах та здійснюється більше 12 ПЛР-тестів на 100 000 людей на тиждень.

Поки що не повідомляється, коли розпочнуть свою роботу дитсадки та спортзали у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я