У 2016 році буде впроваджений єдиний електронний реєстр пацієнтів

538

електронний реєстр пацієнтів Про це повідомив Олександр Квіташвілі, нагадавши, що головна складова майбутньої реформи — автономія лікарень і медичних установ, які повинні самі заробляти кошти і самі ними розпоряджатися.

Проект реалізовуватиметься за фінансової підтримки Світового банку. Він передбачає створення електронних медичних карток, куди вноситиметься вся інформація про діагноз і лікування пацієнта на первинному та вторинному рівнях. «Найголовніше — в електронну картку включено розцінки, витратну частину, й пацієнт бачить не тільки роботу лікаря, але й всі витрати на процедури до останньої ампули», — наголосив Міністр.

Він розповів, що в клініках Державного управління справами (ДУС) уже три роки працює електронна інформаційна система, яка об’єднує 13 медустанов ДУС і 40 тис. пацієнтів. Її можна поширити по всій країні. Три місяці тому в мережі клінік ДУС введено розроблену фахівцями цих закладів систему розрахунку вартості послуг, завдяки якій хворі можуть здійснити оплату через банківський термінал. За словами О. Квіташвілі, такі «оази» електронної системи супроводу пацієнта є також у Полтаві, Кіровограді та Херсоні, але вони не об’єднані між собою.

За матеріалами УНН й Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Дай боже дожити до реформування медицини!Але ж допоки наші чиновники будуть лікуватись окремо від простих людей толку не буде!Якщо популізм з оркестрами в реанімаціях буде процвітати далі,а серйозні питання забезпечення апаратурою ,навчання новим технологіям лікування не піднімаються толку не буде!

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я