Регенерація зсередини

592

Матеріал розміщено на правах реклами.

Серйозно це твердження сприйняли поки що тільки передові фахівці, котрі розробили дієві методики омолодження всього організму, що дають змогу побачити ефект як на власні очі, так і спостерігати прояви омолодження за лабораторними показниками.

Використання стовбурових клітин у anti-age-терапії стає все більш популярним у світі. Стовбурові клітини в Україні також переживають бум. Використання стовбурових клітин у боротьбі зі старістю стає новим трендом.

Іван Бадьїн, провідний фахівець медико-біологічної компанії «БіоПро Стем Технолоджі», кандидат медичних наук
Зокрема вигідно виділяються на цьому тлі фахівці європейської компанії «БіоПро Стем Технолоджі», що працює на українському ринку вже понад десять років. Вони змогли розробити дієву методику омолодження організму зсередини та зовні, яка ґрунтується на досягненнях регенеративної медицини. Про її можливості та підвалини детально розповість провідний фахівець медико-біологічної компанії «БіоПро Стем Технолоджі», кандидат медичних наук Іван Юрійович Бадьїн.

Новий погляд на anti-age-терапію

Мова йтиме про власні мезенхімальні стовбурові клітини, що за останні десятиліття суттєво посилили потенціал регенеративної медицини в цілому. Окрім відновлення ушкодженої тією чи іншою патологією тканини власні стовбурові клітини беруть участь у безперервному самооновленні організму — це абсолютно природний процес. Тож anti-age-терапія, котра фактично — ніщо інше, як відгалуження регенеративної медицини, має використовувати потенціал власних мезенхімальних стовбурових клітин.

Двома шляхами

Додатково введені власні мезенхімальні стовбурові клітини здатні багаторазово посилити природний процес відновлення тканин і органів завдяки характерній (і, безперечно, унікальній) особливості: після інфузії вони прямують до вогнищ запалення в організмі. Тобто стовбурові клітини самостійно «відшукують» місця, що потребують допомоги.

Цього їм вдається досягти двома шляхами.

  1. Завдяки хемотаксису — спрямованому руху, котрий керується певним біохімічним подразником (у цьому випадку — біомаркером старіння на кшталт інтерлейкіну чи С-реактивного протеїну).
  2. Через хоумінг, тобто здатність до міграції в необхідне місце, що потребує допомоги: при введенні в організм мезенхімальні стовбурові клітини можуть проникати через тканини і завдяки хемотаксису знаходити зону ушкодження, фіксуватися там та швидко «соціалізуватися» (диференціюватися, перетворюватися в необхідні, вузькоспеціалізовані, наприк­лад, у клітини печінки, шкіри, м’язів тощо), відновлюючи тканину ураженого органа.

Саме завдяки цим властивостям власні мезенхімальні стовбурові клітини демонструють таку високу ефективність в anti-age-терапії, адже вони допомагають усувати першопричину раннього старіння (запалення, біохімічний дисбаланс) і першопричину порушень з боку шкіри (гострі та хронічні патології).

Щодо використовуваних на практиці аутологічних стовбурових клітин (МСК), то їх головна перевага полягає в тому, що цей цінний біоматеріал вирощують із власних клітин пацієнта, тому вони не спричиняють імунологічних реакцій відторгнення, швидко «вбудовуються» в потрібне місце певного органа та вже на першу добу після введення починають ділитися.

Стовбурові клітини — ефективні ліки проти старіння

Власні стовбурові клітини в нашому організмі необхідні не тільки для відновлення ушкодженої під час хвороби тканини, а й для постійного самооновлення. Якщо вам пощастило і ви маєте стабільну вагу 70 кг, знайте: протягом 70-літнього життя у вашому тілі утворюється 14 тонн нових клітин. Це означає, що організм оновлюється 200 разів. Відповідно важливо, яка кількість мезенхімальних стовбурових клітин циркулює, наприклад, у вашій крові.

Співвідношення мезенхімальних стовбурових і соматичних клітин з віком змінюється:

  • у новонародженого — 1 мезенхімальна стовбурова клітина на 10 000 соматичних клітин;
  • у підлітків — 1 мезенхімальна стовбурова клітина на 100 000 соматичних клітин;
  • у 50-літньої людини — 1 мезенхімальна стовбурова клітина на 500 000 соматичних клітин;
  • у 70-літньої — 1 мезенхімальна стовбурова клітина на 10 000 000 соматичних клітин.

Звідси висновок: аутологічні мезенхімальні стовбурові клітини — єдиний ефективний і дійсно природний терапевтичний засіб в anti-age-терапії. При цьому не тільки відновлюються ушкоджені тканини, органи чи навіть цілі системи організму, а й зберігаються мезенхімальні стовбурові клітини, котрі містяться в резерві певної людини, та збільшується їх кількість у крові. А це посилює адаптаційний резерв організму.

Через деякий час після курсу введень власних мезенхімальних стовбурових клітин пацієнти почуваються бадьоро і мають значно молодший вигляд (звісно, порівняно зі своїми ровесниками). А за результатами аналізів крові та відчуттям якості життя всі, хто пройшов anti-age-терапію в клініці компанії «БіоПро Стем Технолоджі», відчувають себе молодшими щонайменше на десять років!

Технічне питання

При цьому варто зазначити: сучасні біотехнології досягли настільки високого рівня, що дають змогу отримати необмежену кількість аутологічних мезенхімальних стовбурових клітин пацієнта завдяки малоінвазивній процедурі.

Клітинний матеріал для введення може бути заготовлений після одноразового взяття клітин пацієнта, а використовувати його можна скільки зав­годно разів.

Вирощування такого біоматеріалу in vitro — складний і багатостадійний процес, проте затрачені зусилля й кошти цього варті, адже пацієнт отримує велику кількість аутологічних мезенхімальних клітин, які зможе застосувати в майбутньому для лікування в потрібний час. Терапія аутологічними мезенхімальними стовбуровими клітинами допомагає організму перемагати найтяжчі хвороби.

Інвестиції в результат

Застосування власних мезенхімальних стовбурових клітин на сьогодні визнано єдиною дієвою цілеспрямованою (мішень-орієнтованою) молекулярно-клітинною терапією поширених захворювань людини.

У цілому технології застосування власних мезенхімальних стовбурових клітин можуть бути охарактеризовані як унікальні, найсучасніші, дієві методи лікування в комплексній терапії, що повністю позбавлені побічних ефектів!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я