Приклад, вартий наслідування

1343

На початку травня 2013 року в Лондоні, в офісі Агенції з регулювання лікарських засобів і медичних виробів Великої Британії (MHRA), відбулося підписання двосторонньої Угоди про співробітництво між Фармакопейним центром України та MHRA щодо використання монографій Британської фармакопеї.

Угода була підписана з боку MHRA — доктором Самантою Аткінсон, Секретарем і науковим директором Британської фармакопеї, з боку Фармакопейного центру України — в.о. директора, професором Олександром Гризодубом.

Ця Угода відкриває нові можливості перед відділом Державної Фармакопеї України (ДФУ) Фармакопейного центру як у галузі розробки монографій на активні фармацевтичні інгредієнти (АФІ) та допоміжні речовини, так і на готові лікарські засоби (ГЛЗ).

Британська фармакопея (БФ) є однією з найстаріших фармакопей у світі й одним із головних ідеологів із розробки Європейської фармакопеї (ЄФ). У той же час БФ зберігає свою індивідуальність і національну специфіку, що є вкрай важливим для розробки ДФУ. За умовами Угоди, Фармакопейний центр може використовувати матеріали БФ у якості основи з подальшою адаптацією для ДФУ.

Підписання Угоди про співпрацю з MHRA є не єдиною домовленістю Фармакопейного центру, пов’язаною з розробкою та
оновленням ДФУ на міжнародному рівні: на сьогодні вже існують аналогічні домовленості з ЄФ та Американською фармакопеєю (USP).

Прес-служба Держлікслужби України

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я