Понаднормова робота стає однією з основних причин передчасної смертності у світі

138

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я зазначили, що регулярні переробки несуть смертельну небезпеку. Найчастіше надмірний робочий режим характерний для чоловіків – на них «випадає» до 72% всіх летальних випадків, що пов’язані з переробками. Такі дані наводять у доповіді ВООЗ та Міжнародної організації праці (МОП).

Понаднормова робота стає однією з основних причин передчасної смертності у світі

У доповіді мова йде про те, що небезпечним є поріг у 55 робочих годин на тиждень. Після цього можуть розпочатися проблеми зі здоров’ям у працівників.

У ВООЗ наголосили, що через переробки на роботі на 35% збільшується ризик виникнення інсульту та на 17% – ризик смерті через ішемічну хворобу серця.

«Згідно з дослідженням, робота протягом 55 годин і більше на тиждень асоціюється зі зростанням на 35%, за оцінками, ризику інсульту і на 17% ризику смерті від ішемічної хвороби серця в порівнянні з робочим тижнем в 35-40 годин», – йде мова у доповіді.

Експерти ВООЗ підкреслили, що у 2016 році 398 000 людей померли від інсульту і 347 000 від хвороби серця. Ці летальні випадки в Організації пов’язують саме з переробкою.

Фахівці додали, що від переробки на роботі негативно відображаються на стані здоров’я чоловіків, на яких припадає 72% всіх смертей. При цьому у світі число людей, які багато працюють, «зростає і становить зараз 9% населення світу».

«Жодна робота не варта того, щоб наражати себе на ризик інсульту або захворювання серця», – резюмував гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я