Платні вакцини від коронавірусу не з’являться в приватних клініках в 2021 році, – Ляшко

96

В Україні вакцинація проти коронавірусу на платній основі у 2021 році є недоцільною, вважає головний санлікар країни та заступник керівника МОЗ Віктор Ляшко. Про це він заявив під час ефіру на каналі «1+1».

В Україні вакцинація проти коронавірусу на платній основі у 2021 році є недоцільною. Таку думку висловив головний санлікар країни та заступник керівника МОЗ Віктор Ляшко під час ефіру на каналі «1+1». Він наголосив, що у перспективі вакцинація за кошти громадян можлива, але у 2021 році така ініціатива є недоцільною. За його словами, всі фармкоманії, які виготовляють антиковідні вакцини, в першу чергу, співпрацюють з урядами країн, які у них закуповують препарат для імунізації населення. Пан Ляшко доповнив, що зараз у світі наявний дефіцит вакцини, бо її вироблять невеликими партіями, яких вистачить для імунізації осіб з груп ризику. Він додав, що в Україні додатково передбачені 6,5 млрд грн для придбання необхідної кількості вакцин. «Питання в тому, що у світі глобальний дефіцит вакцини, її випускають невеликими партіями, кожна країна розробила свою дорожню карту і першочергово вакцинує ті групи населення, які або за професійними ознаками потрапляють до групи найбільшого ризику інфікування, або за медичними показами мають найбільший ризик мати ускладнення у разі інфікування», – резюмував він.

Він наголосив, що у перспективі вакцинація за кошти громадян можлива, але у 2021 році така ініціатива є недоцільною. За його словами, всі фармкоманії, які виготовляють антиковідні вакцини, в першу чергу, співпрацюють з урядами країн, які у них закуповують препарат для імунізації населення.

Пан Ляшко доповнив, що зараз у світі наявний дефіцит вакцини, бо її вироблять невеликими партіями, яких вистачить для імунізації осіб з груп ризику. Він додав, що в Україні додатково передбачені 6,5 млрд грн для придбання необхідної кількості вакцин.

«Питання в тому, що у світі глобальний дефіцит вакцини, її випускають невеликими партіями, кожна країна розробила свою дорожню карту і першочергово вакцинує ті групи населення, які або за професійними ознаками потрапляють до групи найбільшого ризику інфікування, або за медичними показами мають найбільший ризик мати ускладнення у разі інфікування», – резюмував він.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я