Оголошено загальний старт нового сезону «Медичного Оскару»

146

Оновлено й узгоджено склад Поважної ради відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона», сформовано й затверджено регіональні ради, які організовуватимуть проведення конкурсу та визначатимуть його переможців на першому етапі.

Добрий початок закладено

Новий сезон конкурсу розпочався з цікавої і знаменної події — зустрічі лауреатів відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» усіх років її існування.

Медичний оскар 2020«Ми мали на меті зібрати всіх удостоєних відзнакою для того, аби не лише дізнатися, як склалися їхні подальші долі, чим вони сьогодні займаються, а й почути думки визнаних суспільством медиків щодо подальшого розвитку галузі та можливості впливати на процеси, які в ній нині відбуваються, — пояснює Голова Поважної ради Василь Князевич. — Відтак ми прийняли важливе рішення: об’єднатися й створити громадську організацію «Орден Святого Пантелеймона», куди входитимуть лауреати відзнаки (і нинішні, і майбутні), члени Поважної ради, номінанти, яких обирали в усіх регіонах України. Тобто коло представників медичної еліти, що мають намір впливати на політику в охороні здоров’я, розширюватиметься. До того ж ця громадська організація працюватиме й на регіональному рівні, безпосередньо в трудових медичних колективах. Наразі вже створено робочу групу, яка узгоджує юридичні моменти задуму, розробляє статут організації тощо».

Діалог розпочато

Наприкінці січня заплановано провести перше засідання оргкомітету ГО. Василь Князевич впевнений, що вже за кілька років це буде дуже впливова громадська організація. Країна має не тільки знати своїх героїв, а й дослухатися до їхньої думки, підкріпленої досвідом, який почасти давався дуже нелегко. Наприклад, серед лауреатів ордену — два Герої України, багато заслужених лікарів України, люди, які користуються особливою повагою і не тільки медичної спільноти.

Перший крок до діалогу лауреатів відзнаки з владою виявився успішним. Під час зустрічі вони мали нагоду поспілкуватися з Міністром охорони здоров’я України Зоряною Скалецькою, яка є членом Поважної Ради ордену, і висловити своє бачення подальшої трансформації галузі та можливих ризиків на цьому шляху.

Розмова була конструктивною, досягнуті рішення ляжуть в основу подальшої діяльності організації. Головна мета — спонукати владу творити соціально орієнтовану державу.

Кращі — поруч з вами!

Успіх конкурсу залежить від активності на місцях, переконані члени Поважної ради відзнаки. Тому якщо до його проведення долучиться кожен колектив медиків, визначивши своїх претендентів на червону доріжку «Медичного Оскару», його номінантами дійсно стануть кращі з кращих, і ніхто з них не залишиться в тіні. На місцях уже сформовані регіональні ради конкурсу, куди можна звертатися зі своїми пропозиціями — усі вони неодмінно будуть розглянуті.  

Медичний Оскар 2020 в Україні

Газета «Ваше Здоров’я» стала офіційним інформаційним спонсором конкурсного відбору відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» у 2020 році. Усю інформацію щодо проведення конкурсного відбору шукайте в рубриці «Медичний Оскар – 2020».

Медичний оскар 2020Світлана ТЕРНОВА, «ВЗ»

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я