МОЗ занепокоєно зниженням рівня імунізації населення через карантин

110

У Міністерстві охорони здоров’я висловили занепокоєння щодо зменшення рівня вакцинації в Україні. Відомство зазначило, що рівень щеплень проти кору та краснухи у першому кварталі 2020 року знизився на 20%. Дану ситуацію із вакцинацією у МОЗ назвали несприятливою. Про це сповістив голова відомства Максим Степанов під час щоденного брифінгу.

Міністр наголосив, що таке стрімке зниження охоплення щепленнями викликає низку занепокоєнь. Він сказав, що зниження вакцинації спостерігається в усіх регіонах України.

«Ми отримали дані за перший квартал щодо показників родинної імунізації. І нас занепокоює та ситуація, яка відбувається в цілому по країні та в цілому по регіонам. Ми бачимо зниження показників родинної імунізації загалом на 5%. А те, що стосується ситуації щодо імунізації на кір, краснуху та паратит, вона є критичною. Зниження на 20%», – зауважив очільник МОЗу.

Голова МОЗ підкреслив, що у зв’язку з такою ситуацією, відомство буде звертатися до керівників ОДА із проханням активізувати процес імунізації населення на місцях.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я