Коронавірус COVID-19: короткий огляд головних подій за 15 липня

68

Станом на 15 липня в Україні лабораторно підтверджено 55 607 випадки захворювання на COVID-19. За останню добу зафіксували 836 нових випадків захворювання, повідомляє МОЗ України.

У Чернівецькій області за добу виявили рекордну кількість одужавших від COVID-19

Чернівецька область є одним з епіцентрів коронавірусу в Україні. Але ситуація із захворюваністю на COVID-19 у регіоні поступово стабілізується, констатують в обласній адміністрації. Минулої доби в області було виявлено максимальну кількість людей, що одужали від коронавірусної інфекції. 

Карантин в Україні продовжать ще на місяць з певними змінами

Для цього у відомстві готується проєкт постанови, яким карантин продовжать в Україні щонайменше на місяць. Також у МОЗ хочу внести деякі зміни до правил адаптивного карантину. Таку інформацію сповістив керівник МОЗ під час інтерв’ю РБК-Україна.

В МОЗ не бачать потреби залучати іноземних медиків до в боротьбі з COVID-19

У МОЗ не бачать доцільності у залученні іноземних лікарів для допомоги у протидії коронавірусу в Україні. Таку інформацію сповістив керівник відомства Максим Степанов під час брифінгу. На думку міністра, зараз немає потреби запрошувати закордонних фахівців до України для боротьби з коронавірусною інфекцією.

На Київщині тільки 10% медиків протестували на антитіла до COVID-19

У Київській області лише 9,4% медпрацівників пройшли ІФА-тестування на виявлення антитіл до коронавірусної інфекції. Загалом в області працює 30 182 медичних працівники, з яких лише 2 844 пройшли ІФА-тестування.

Дослідники встановили, що ПЛР-тести на COVID-19 можуть давати помилково негативні результати у 29% випадків

ПЛР-тести на коронавірус можуть виявитись не найбільш надійним методом діагностики COVID-19, про це свыдчать висновки науковців з Брістольського університету. В ході масштабного дослідження вчені з’ясували, що ПЛР-тести у 2-29% випадків можуть показувати помилково негативний результат. Це, на думку дослідників, пов’язано з тим, що чутливість таких тестів складає 71-98%.

Кабмін виділив 7,4 млрд гривень на підвищення зарплат медикам

Кабінет Міністрів України виділив 7,4 млрд гривень з Фонду боротьби з COVID-19 на підвищення заробітної плати медикам з 1 вересня.

Тедрос Гребесус

Очільник ВООЗ повідомив про чотири можливі сценарії розвитку пандемії COVID-19

Керівник ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус спрогнозував чотири ймовірні варіанти перебігу епідемії коронавірусної інфекції в світі. Кожний із сценаріїв базується на існуючому досвіді боротьби з епідемією в різних регіонах світу.

Вірусологиня, яка втекла з Гонконгу у США, зробила сенсаційну заяву щодо COVID-19

Жінка на ім’я Лі Мен Янь, яка працювала вірусологинею у Гонконгу, повідомила, що влада Китаю разом з ВООЗ приховували справжню інформацію щодо коронавірусу. Під час інтерв’ю телеканалу Fox News, вона сповістила, що у 2019 року була однією з перших вчених у світі, котрі займалися вивченням COVID-19.

Найбільше операцій з приводу гіпертрофічної кардіоміопатії в Європі виконують українські хірурги

Останнім часом в Україні почастішали випадки раптових серцевих смертей дітей на уроках фізкультури, молодих спортсменів під час тренувань чи змагань, а також учасників любительських марафонських забігів. Дуже часто причиною таких трагедій є генетична патологія, про яку не підозрюють самі пацієнти і не завжди розпізнають сімейний лікар чи навіть кардіолог.

Як вчасно діагностувати й успішно лікувати підступну хворобу – розповідає заступник директора з лікувально – координаційної роботи Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, доктор медичних наук, професор Костянтин Руденко.

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією та щодня інформувати вас стосовно COVID-19 в Україні та світі. Слідкуйте за нами на Facebook, аби швидше отримувати нову інформацію.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я