Керівник МОЗ наполягає на продовженні локдауну після 24 січня

126

В Україні з 8 січня почали діяти жорсткі карантинні обмеження, які триватимуть до 24 січня. Але голова МОЗ Максим Степанов вважає, що такі заходи мають тривати довше. Таку інформацію він сповістив під час ефіру на каналі «Україна 24».

Керівник МОЗ наполягає на продовженні локдауну після 24 січня

Міністр зазначив, що він та провідні вітчизняні епідеміологи наполягають на продовженні локдауну після 24 січня. Він пояснив, що у січні було безліч святкових днів, під час яких збиралася велика кількість людей – українці навідували родичів, багато переміщувалися. Чиновник сказав, що ці фактори можуть завдати серйозного негативного впливу на число хворих на коронавірус.

«Все це потенційно дуже сильно вплине на зростання кількості інфікованих COVID-19», – підкреслив він.

Очільник відомства зауважив, що саме на січень припадає щорічне сезонне збільшення захворюваності на грип. Він сказав, що варто на цьому піку уникнути зростання.

Степанов роз’яснив, що грип та коронавірус мають однакові ускладнення на спосіб передачі, тому необхідно припинити масові контакти між людьми.

«Іноді вони потребують лікування в закладах охорони здоров’я. І ми зацікавлені в тому, щоб не було в жодному разі критичного навантаження на медичну систему», – резюмував він.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я