Хмельницькі лікарі готуються до проведення операцій з трансплантацій серця

50

Міністерство охорони здоров’я України визначило низку закладів, які мають право здійснювати такі втручання. До їх переліку увійшла і Хмельницька обласна лікарня.

Виконуватимуть операції у Хмельницькому обласному серцево-судинному центрі, який відкриється на базі реконструйованого кардіологічного диспансеру. Наразі кардіологи області очікують на отримання ліцензії та готуються взяти участь у пілотному проєкті.

Крім того, незабаром у обласному центрі запрацює ще й один з найпотужніших реперфузійних центрів в Україні. Його розмістять на базі колишнього кардіологічного диспансеру. У медичному закладі надаватимуть невідкладну кардіологічну допомогу пацієнтам з гострими станами, інфарктами, нестабільними стенокардіями та порушенням серцевого ритму.

В межах одного закладу закриваємо повністю сучасну інтервенційну кардіологічну допомогу пацієнтам з гострими станами і будемо її надавати безперебійно. В цьому його така особливість, – розповів директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Андрій Кланца.

Ще однією особливістю нового медичного закладу є наявність двох ангіографів, що, в свою чергу, забезпечать надання допомоги 24 години на добу. До слова, більшість областей України мають наразі лише один такий комплекс.

Окрім того, у закладі буде створено сучасне, найбільше в області реанімаційне відділення, стаціонар на 30 ліжок та амбулаторно-поліклінічне відділення.

Встановили тут власний трансформатор та кисневу станцію. За словами директора закладу, остання є інноваційною – вона генерує кисень з повітря, сама себе страхує кількома вузлами тощо.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я