COVID-19 у Мелітополі: до лікування хворих залучають педіатрів, хірургів, кардіологів

49

У Мелітополі склалася важка епідеміологічна ситуація – у місті вирішили посилили штат COVID-шпиталів. У ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» інфекціоністам будуть допомагати лікарі інших спеціальностей та адміністрація медзакладу. Про це повідомляє пресслужба Мелітопольської міської ради.У місті працюють три лікарні, які надають допомогу хворим на коронавірус. Перший COVID-шпиталь розгорнули на базі оновленої інфекційної лікарні, другий – у дитячому санаторії, третій – на базі декількох поверхів гінекологічного корпусу та у колишньому інфекційному відділенні центральної районної лікарні.

Повідомляється, що через значне навантаження на лікарів, COVID-лікарні у Мелітополі вирішили посилити медиками інших спеціальностей.

Директорка Багатопрофільної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги Лариса Саприкіна зазначила, що медики дуже втомлені, їм потрібна зміна. Вона підкреслила, що у місті є лише 10 лікарів-інфекціоністів.

«Тому ми запросили працювати в шпиталі лікарів інших спеціальностей, щоб допомогти колегам впоратися зі складною епідситуацією. Так, були залучені терапевти, пульмонологи, ендокринологи, педіатри, кардіологи, ЛОР-лікарі та хірургічна служба», – пояснила директорка медзакладу.

Повідомляється, що наразі у COVID-лікарнях Мелітополя працюють 54 лікарі, з них лише 24 є штатними співробітниками.

Раніше Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що Національна служба здоров’я України буде збільшувати тариф для лікарень, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19, оскільки до відповідного пакету послуг входить також киснева підтримка хворих.

Нагадаємо, що в Україні до «червоного» рівня епіднебезпеки від 30 жовтня перейдуть ще сім регіонів – Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області.

Також стало відомо, що керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко спрогнозував, коли всі області України зможуть вийти з «червоної» зони карантину. Він пояснив, що весняна хвиля коронавірусу в країні була 72 дні, але поточна хвиля захворюваності може виявитися більш тривалою.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я