Булінг лікарів на фоні вакцинації приймає нові форми? Черговий нардеп пропонує звільнити медиків за відмову від індійської вакцини

1653

В соцмережах активно обговорюється пост члена партії «Слуга народу» Дмитра Гуріна , який обурено вимагає звільнити всіх лікарів, які не бажають вакцинуватися індійською вакциною. Як приклад він наводить Київський інститут пульмонології, де за словами завідуючої одного з відділень (двічі перехворілої на коронавірус!),  погодилися на щеплення лише 20% медиків. Пропозиція жорстка: «Звільнити 80% «лікарів», а їхню зарплату віддати 20% (тим самим, що погодилися – ред.)».

Нардеп вважає справжніми тільки їх, тому лише їм надається право лікувати  пацієнтів (оригінальний пост пан Гурін вже видалив, однак залишився скріншот, згодом він доповнив свої роздуми новим постом). Від себе додамо – це ще й чудове рішення проблеми недофінансування української медицини, адже у тих 20% буде цілком конкуретноспроможна зарплатня. От тільки питання: а на скільки вистачить цих «справжніх» лікарів навіть за шалені гроші? Адже нічний сон та перерва на обід стануть для них небаченою розкішшю, не кажучи вже про відвідини родини. Це вам нічого не нагадує? Так-так, пандемія в Італії рік тому, коли лікарі європейської країни просили допомоги у колег зі всього світу. Це тоді «несправжні» українські медики поїхали рятувати пацієнтів з Covid-19 і впоралися з цією місією. Це ті самі думаючі та високопрофесійні лікарі, які замислюються над тим, пройшла вакцина повний цикл клінічних випробувань чи ні. Це вони розуміють, що побічна дія щеплення може бути набагато серйознішою, ніж субфебрильна температура. Вони також розуміють, що людина, яка двічі перехворіла на коронавірус (як та сама завідувачка відділення в Інституті пульмонології), не обов’язково має щепитися в перших рядах, адже у неї є і ще певний час збережеться імунітет до COVID-19, а вакцину краще використати для людини 80+ з групи ризику.

Не треба змушувати лікарів приймати рішення з огляду на пропаганду, їхніх знань і досвіду цілком вистачить на самостійні висновки. А звільняти лікарів в країні, де майже 70 тисяч минулого року виїхало працювати до братньої Польщі – це гра в російську рулетку, виграти в яку ще не довелося нікому жодного разу.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я