Рівненщина: Чи є ліки, розкаже сайт «Є-ліки»

Чернігівщина: Для подолання сліпоти треба об’єднати зусилля усіх трьох ланок
21/04/2017
Вагітність за димовою завісою
21/04/2017

Рівненщина: Чи є ліки, розкаже сайт «Є-ліки»

Слідом за Київською та Одеською областями, до системи «Є-ліки», у якій відображається наявність у медзакладах придбаних за державний кошт лікарських препаратів, підключилася і Рівненщина.

Відтепер кожен мешканець регіону може особисто перевірити наявність безкош­товних медикаментів у 48 лікарнях області, ще 30 медичних закладів долучаться до системи згодом. «Влада в Рівненській області налаштована серйозно змінити сферу охорони здоров’я, адже вона найбільше потребує реформування. Ми зацікавлені в тому, аби пацієнти отримували ліки, а громадськість і ЗМІ бачили, як розподіляються лікарські засоби та медичні вироби, закуплені за бюджетні кошти. Сайт «Є-ліки» дає змогу максимально просто відкрити дані та забезпечити потреби пацієнтів і лікарень. Облдержадміністрація бере під контроль функціонування цієї системи з боку лікарняних установ області», — зазначила заступник Голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Тож, отримавши перелік медикаментів від лікаря, пацієнт зможе зайти на сайт eliky.in.ua та перевірити наявність на складі медзакладу потрібних йому безкоштовних ліків. Крім того, там буде розміщено інформацію й про наявність вакцин. У разі проблем з отриманням медикаментів пацієнти можуть звернутися на гарячу лінію, номер телефону якої зазначено на сайті.

За словами розробників системи, наразі на сайті працюють інтерактивна карта та зручна система пошуку, котрі допомагають знаходити лікарські засоби як за торговою назвою, так і за активною речовиною. Інформація про залишки оновлюватиметься щотижня.

До проекту «Є-ліки» почали долучатися Сумська та Хмельницька області.

За матеріалами 03656.com.ua

Схожі матеріали

Залиште коментар